Hakkımızda
Hakkımızda
CNC OKSİJEN ve PLAZMA Makina Parkı ile 10MM-300MM arası her kalite Levha Sac Kesim İşleri yapılmaktadır.

ÖNCE KALİTE

ŞİRKET PROFİLİ
1975 yılında Ali Özyıldırım iş hayatına ilk adımını atmıştır. işletmemiz Öztaş Çelik adında kurulmuştur. bünyesinde yer alan gelişmiş makina parkı ile başlıca otomotiv makina ve inşaat sektöründe birçok farklı sektörde parça tedarik etmektedir.
Ali Özyıldırım

Ali Özyıldırım

Kurucu

Merdan Özyıldırım

Merdan Özyıldırım

Genel Müdür

Kalite Politikamız

Vizyon - Misyon
Kalitede sıfır hata başarısını gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamak vizyonumuzun başlangıç noktasıdır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, iç ve dış pazarlarda vazgeçilmez üreticiler arasına adımızı yazdırmaktır.
- Vizyonumuz

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Doruk Makina sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Amacımız yaptığımız her alanda kaliteli ve hızlı hizmet vererek, yurt içinde ürünlerimizin kalitesiyle tercih edilen ve güvenilen bir marka olmak, iç ve dışpazarımızı genişleterek yaptığımız ihracatlar ile ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş olmak, Ar-Ge çalışmalarımızda yedek parça sektöründeki kalitenin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

- Misyonumuz